Afscheidswedstrijd Wesley Sneijder

Nee, hij heeft nooit bij onze club gespeeld, maar deze ras Utrechter heeft zijn betrokkenheid bij onze stad en onze club meer dan aangetoond!
 
Zie bijvoorbeeld zijn daden voor Ondiep (onder andere het ondersteunen van de voedselbank, de jaarlijkse kerstpakketten voor de minder bedeelden in deze wijk, het ondersteunen van DHSC en sporttalenten via stichting Sport Ondiep), het nemen van een skybox waardoor hij FCU sponsort en wereldwijd zorgt voor exposure voor onze club, het feit dat hij acte de présence gaf na het overlijden van DiTo en Job Lijffijt en simpelweg het feit dat zijn afscheidswedstrijd plaatsvindt in Utrecht etc etc.❤️⚽️?⚪️
 
Dus nu is het aan ons om Wesley Sneijder, gewoonweg een wereldspeler en topkerel, ons respect en onze dank te tonen. Los daarvan zal het een topevenement en leuk om erbij te zijn. Het zal ongetwijfeld snel uitverkocht zijn, dus koop snel een kaart als je er bij wilt zijn!
 
Tickets via:
 
https://tickets.fcutrecht.nl/nl/saleflow/event/d925a6db-3c22-ea11-941a-005056842ae1/home/area
 
Bestuur True Support